سرور DL380 G7

سرور g7 و بررسی مشخصات و ویژگی های آن

سرور g7 یکی از انواع سرورهای HP است که دارای ویژگی هایی همچون قدرت و توانایی بالا، انعطاف پذیری و فراوانی قطعات است. این سروها جزو محبوب ترین و پر فروش ترین سرورهای دنیا می باشند که با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی و فناوری در نسل های متفاوتی از بازار ارائه شدند؛ که با توجه به نیاز زیر ساخت ها توانستند انتظارات متفاوتی را برآورده کنند.

هفتمین نسل از این سرورها یعنی (G7) با توجه به قیمت تمام شده و همچنین کارایی بسیار بالایی که دارند، یکی از جذاب ترین انتخاب ها در هنگام خرید سرور می باشند.

در سرور g7 به ویژه مدلی که در این صفحه مشاهده می کنید، برای برطرف کردن نیاز به ذخیره اطلاعات در حجم بالا، DVD Writer  از سرور خارج شده و جایگزین آن یک باکس اضافی هارد با گنجایش 8 عدد هارد به سرور می باشد که در مجموع با 8 عدد هارد قبلی می تواند 16 هارد را در خود جای دهد.

با توجه به نصب انواع هاردهای  SAS , SATA , SSD  با حجم های متفاوت شما با یک سرور می توانید بسیاری از فضاهای مورد نیاز خود را فراهم کنید. با توجه به اینکه می خواهید از 8 عدد هارد استفاده کنید، به شما پیشنهاد میشود که از پاورهای 460 وات استفاده کنید تا در زمان اوج مصرف دچار مشکل افت ولتاژ نشوید.

خرید و قیمت سرور g7

سایت سرور سوییچ مرکز فروش انواع سرورهای نو و استوک می باشد. و شما می توانید پس از بررسی مشخصات سرور hp dl380 g7 در فروشگاه اینترنتی سرور سوییچ نسبت به خرید آن اقدام کنید.

منبع : hpe.com