پشتیبانی آنلاین

49 17 49 66 021

 

امکان ارسال

به تمام نقاط ایران

 

6 دلیل برای خرید سرور کارکرده یا Refurbished

6 دلیل برای خرید سرور کارکرده یا Refurbished

کارایی

سرورهای Refurbished شده یا کارکرده مانند سرورهای نو هستند. گاهی اوقات هم کارایی بالاتری دارند که وابسته به نوع پیکربندی پردازنده ها، حافظه و درایوها می باشد. بسیاری از دپارتمان های فناوری اطلاعات در سازمان ها، هر سه سال یک بار به دلیل قراردادشان با تولید کننده سخت افزار(IBM,HP, Dell,…) ، سرورهای خود را به روزرسانی یا تعویض می کنند. و این به معنی خراب بودن یا از کار افتاده بودن سرورها نیست. اکثر سرورها بسیار قابل اعتماد و کاربردی هستند و می توانند بدون مشکل برای 5 تا 10 سال آینده حفظ و ارتقاء داده شوند.

هزینه

یک مورد سخت افزاری Refurbished شده IT هزینه بسیار کمتر از دستگاه جدید معادل خود را دارد و هزینه TCO آنها در طول زمان کمتر است. برای بسیاری از شرکت ها، دلیل اصلی خرید سرورهای Refurbished شده یا کارکرده صرفا هزینه کمتر آنها در مقایسه با معادل های New است.

بازگشت سرمایه گذاری

بودجه بخش IT خود را افزایش دهید. با توجه به هزینه های کسب کار که روز به روز در حال افزایش است، بهتر است با خرید سرور ها و تجهیزات Refurbished شده یا کارکرده  در هزینه ها صرفه جویی کرده و مازاد بودجه را به بخش های مختلف IT یا قسمت های دیگر کسب و کار اختصاص دهیم.

قابلیت اطمینان

هنگامی که یک مشتری از محصولات سایت  ServerSwitch خریداری می کند، سرور چند بار آزمایش شده است. اول، در کشور مبدا. سپس، زمانی که سرور در مرکز کنترل ما دریافت می شود. در نهایت یک آزمون سوم پس از تنظیم پیکربندی مشتری و انجام چند مرحله استرس تست قبل از ارسال.

نگهداری

قطعات برای سرورهای یک یا دو نسل قدیمی تراز نسل جدید، به راحتی در سراسر بازار در دسترس است. علاوه بر این، چون سرورهای Refurbished شده یا کارکرده بسیار مقرون به صرفه هستند، بسیاری از دپارتمان های فناوری اطلاعات قطعات اجزای اصلی را در انبار خود ذخیره می کنند و آماده استفاده هستند. از این رو فرآیند Maintenance یا نگهداری تجهیزات Refurbished پرهزینه نیست.

زمان بین شروع و اتمام فرآیند تحویل

به طور کلی، زمان قابل توجهی نیست. فروشگاه ServerSwitch دارای موجودی گسترده ای از تجهیزات HP  و Cisco میباشد.  و این به این معناست که ما می توانیم سفارشات دریافت و فروش پیکربندی های سرور را انجام دهیم که اغلب می تواند یک روز یا حداکثر در عرض چند روز (با احتساب فرآیند تست) آماده تحویل باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم