پشتیبانی آنلاین

49 17 49 66 021

 

امکان ارسال

به تمام نقاط ایران

 

سرور HPE ProLiant RL300 Gen11

سرور HPE ProLiant RL300 Gen11

در کنفرانس HPE Discover 2022 که چند روز قبل برگذار شد، شرکت HPE از نسل جدید سرورهای خود در مدل ProLiant RL300 رونمایی کرد. سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 راه حل‌های محاسباتی را برای برنامه های کاربردی بومی ابری، با بهره‌مندی از پردازنده‌های Ampere ارائه می‌دهد.

سرور RL300 G11 قرار است در 3 ماهه سوم سال 2022 در دسترس قرار بگیرد. این سرور اولین نسل از سرورهای سری HPE ProLiant RL Gen11 محسوب می‌شود و از پردازنده‌های Ampere Altra و Ampere Altra Max برای پردازش‌های ابری بهره می‌برد.

سرور HPE ProLiant RL300 Gen11

ویژگی های سرور RL300 Gen11

  • تا 128 تعداد هسته در هر سوکت عملکرد و بازده انرژی بالایی را ارائه می دهد.
  • عملکرد قابل پیش بینی برای بارهای کاری بومی ابری با هسته های تک رشته ای با سرعت ثابت ارائه می دهد.
  • با راندمان انرژی بالا، کسب‌وکارها می‌توانند فضای کم استفاده رک را در دیتاسنتر خود با پلتفرمی که می‌توان در محیط‌های لبه‌ای با محدودیت انرژی نیز مستقر کند، حذف کنند.
سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 دارای پردازنده‌های Ampere است که از معماری کارآمد انرژی بهره می‌برد و عملکرد رقابتی را در سطوح پایین‌تر مصرف انرژی ارائه می‌کند.
عملکرد برای برنامه های سنتی اغلب با تأخیر متوسط ​​اندازه گیری شده است. اما بارهای کاری بومی ابری با سطوح بالایی از ارتباطات بین فرآیندی نیاز به مدیریت تاخیر گرانول بیشتری دارند.
تعداد هسته‌های CPU زیاد، تراکم مرکز داده بالاتری را ممکن می‌سازد و به ارائه‌دهندگان خدمات این امکان را می‌دهد تا درآمد بیشتری را از CapEx خود استخراج کنند. سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 دارای پردازنده‌های Ampere Altra و Ampere Altra Max است که تا ۱۲۸ هسته در هر سوکت را برای قابلیت‌های بزرگ‌نمایی شدید ارائه می‌کنند.

ویدیو رسمی معرفی سرور RL300 Gen11

یک نظر در “سرور HPE ProLiant RL300 Gen11

  1. Daniyeal گفت:

    مصرف انرژی این سرور نسبت به نمونه قبلی که داشتم خیلی پایین تره و علاوه بر این سرعت و راندمان بالا و قابل قبولی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم